Spolszczenie do Starcraft 1: Brood War

Ruszyły prace nad kolejnym spolszczeniem, tym razem będzie to Starcraft 1 wraz z dodatkiem Brood War. Polska wersja będzie zawierać spolszczenie oraz dubbing z możliwością wyboru instalacji wersji kinowej lub pełnej. Dla dubbingu zostanie stworzone nowe spolszczenie lub będzie bazował na wersji PL stworzonej kiedyś przez Knights Team feat. Lunar, jednak to spolszczenie wymaga aktualizacji, korekt , dodania do czcionki polskich znaków diakrytycznych itd, więc jeszcze nie podjąłem decyzji czy wżyć wersje Knights Team Feat Lunar czy też stworzyć nowe. Po więcej info zapraszam na stronę spolszczenia.

Obecnie poszukuje osób, które by chciały wziąć udział w dubbingu (w grze występują głosy męskie i żeńskie), więc jeśli posiadasz ciekawy głos i chcesz wziąć udział w dubbingu, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy dostępny w dziale Kontakt.

Warcraft i Diablo posiadają już polską wersję i brakuje tylko Starcrafta, by cała antologia blizzarda była dostępna po polsku. Poniżej znajduje się zwiastun wersji PL.

|

<< Wróć do poprzedniej strony

Wszystkie wymienione tu znaki towarowe należą do swych odpowiednich właścicieli.
© 2024 Noktis | Wszystkie prawa zastrzeżone.